Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ГУР нагородило спецпризначенців СБУ, які звільняли Зміїний

20 Квітня 2023 09:34
Ганна Ковальова
ГУР нагородило спецпризначенців СБУ, які звільняли Зміїний

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов нагородив спецпризначенців Центру спеціальних операцій «А» СБУ, які разом з розвідниками звільняли остров Зміїний влітку 2022 року.

Про це повідомили в пресслужбі ГУР.

«Звільнення Зміїного ― одна з украй важливих перемог України під час війни з російськими загарбниками, яка серед іншого дозволила нашій державі убезпечити Одесу й загалом українське Причорномор’я від наявних загроз та розблокувати торгове судноплавство. Усі ми знаємо, що це було важко. Але завдяки єдності та злагодженості усіх Сил безпеки та оборони України, зокрема воїнів ГУР та СБУ, ми зробили те, у що мало хто вірив. Впевнений, що так буде й надалі – аж до цілковитої перемоги над терористичною росією», –  зазначив Кирило Буданов.

Він відзначив, що битва за острів Зміїний і повернення на нього українського прапора стали символом перемоги України над Росією на морі.

У свою чергу очільник СБУ Василь Малюк подякував ГУР за співпрацю, а спецпризначенцям «Альфи» – за роботу в найгарячіших точках війни.

«СБУ та ГУР розробили і провели чимало спільних спецоперацій, які змінюють хід війни. Всі вони – результат нашої злагодженої роботи і чіткої взаємодії. Одна з таких важливих спецоперацій – звільнення острова Зміїний, де ми пліч-о-пліч знищували окупантів. Подібних прикладів налічується вже не один десяток. І впевнений, що буде ще більше! Ми працюємо на єдину мету – очистити нашу землю від загарбників  і здобути Перемогу», – заявив Голова СБУ.

Раніше інтернет-видання «Махала» повідомляло, що розвідники України презентували документальний фільм про битву за острів Зміїний.

Поділитись
Зараз читають