Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

УДП в шоці від такої зухвалості: російська компанія запропонувала підприємству взяти у тайм-чартер їх флот

14 Листопада 2023 13:15
Олександра Сергєєва
УДП в шоці від такої зухвалості: російська компанія запропонувала підприємству взяти у тайм-чартер їх флот

Минулого тижня до Українського дунайського пароплавства надійшов лист від «Самарського бюро путешествий и экскурсий», у якому вони пропонують українському підприємству віддати росіянам у тайм-чартер теплоходи. Про це повідомили у пресслужбі УДП. 

Російський туроператор повідомив, що готовий орендувати український флот на п’ять років та взяти на себе підготовку до навігації. Така пропозиція дуже обурила керівництво УДП.

«Складно сказати, що відбувається в голові у цих людей. В Ізмаїлі росіянам готові запропонувати лише підводну подорож в один кінець слідом за сумнозвісним крейсером «Москва»», – написав керівник підприємства Дмитро Москаленко. 

Він також додав, що інформацію про російське бюро подорожей буде передано до СБУ.

Зазначимо, наразі українське підприємство активно шукає надійного партнера, готового взяти в управління теплоходи, що знаходять на балансі УДП. 

«Вже напевно увесь Дунай знає, що УДП шукає партнерів. Ми проводили перемовини з угорцями, австрійцями, словаками, іншими міжнародними партнерами. На жаль, з 2014 року пасажирські перевезення завдавали пароплавству лише збитки, які покривалися доходами від вантажних перевезень. Фінансовий показник 2021 року – мінус 25 млн грн. Загалом на дотації «пасажирам» за попереднього керівництва УДП витрачено понад 8 млн євро. Економічно вигідніше тимчасово тримати судна у відстої, однак хочеться, щоб вони працювали», – пояснили ситуацію в УДП.

Однак, навіть така велика потреба в інвесторах, не робить росіян «надійними партнерами».

«Ми відкриті до пропозицій щодо пасажирського флоту УДП, звісно, окрім компаній, які представляють рф або пов’язані з країною агресором», – заявили у компанії.

Поділитись
Зараз читають