Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На захист магістрального водопроводу у місті Ізмаїл витратять понад 8 мільйонів гривень

29 Березня 2024 10:30
Олександра Сергєєва
На захист магістрального водопроводу у місті Ізмаїл витратять понад 8 мільйонів гривень

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області оголосило чотири тендери на послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом магістрального водоводу. Роботи планують проводити на чотирьох ділянках, на кожну з яких оголошено окрему закупівлю. Про це повідомляє “Махала”.

Один з тендерів –  на проведення робіт по вулиці Дунайська –  вже проведено. Закупівлю провели без використання електронної системи і віддали ПП “Роднік”. Фірма досить відома у місті, адже належить депутату Ігорю Дехтярьову і досить часто перемагає у місцевих закупівлях. Наразі це підприємство займається ремонтом міської поліклініки та притулку для осіб, що зазнали насильства.

Важливість проведення робіт обґрунтована тим, що на даній ділянці спостерігається суттєва просадка плит через погодні умови та інтенсивний рух транспорту. Якщо її не укріпити, можливо пошкодження магістрального водопроводу. Для цього планується зняти пошкоджені плити та вкрити ділянку цементобетонною сумішшю.  Ремонт цієї ділянки обійдеться у 1 206 245 грн. 

Ще три подібних тендери знаходяться у стадії подання пропозицій. Згідно з ними пропонується провести аналогічний комплекс робіт по вул. Семінарська за 1 070 268 гривень, по вул. Комерційна за 2 546 153 гривень та по вулиці Героїв Ізмаїла за 3 371 222 гривень. 

Окрім відновлення покриття на цих ділянках, підрядники мають встановити бордюрні камені та облаштувати територію: викорчувати старі пні та виконати планування ґрунту вручну. 

Усі роботи мають бути виконані до 31 травня 2024 року. Фінансування відбуватиметься коштом місцевого бюжету. 

На фото місто Ізмаїл. Фото автора.

Поділитись
Зараз читають