Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Ізмаїлі на ремонт притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства витратять майже 7 мільйонів гривень

08 Лютого 2024 13:08
Наталя Іванова
В Ізмаїлі на ремонт притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства витратять майже 7 мільйонів гривень

Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області провело тендер на капітальний ремонт нежитлової будівлі, що розташована на вул. Запорозьких козаків, 55-А та стане притулком для людей, що постраждали від домашнього насильства. Вчора, 7 лютого, відбувся аукціон. Хто буде ремонтувати будівлю, дізнавалася «Махала» з сайту Prozorro.

За перемогу в аукціоні змагалися лише два підрядники – одеська компанія ПП “ВЕКТОР 12” та компанія депутата Ізмаїльської міської ради Ігоря Дехтярьова ПП «Роднік».

Найнижчу ціну, а саме 6 748 441 гривень, запропонувала ізмаїльська компанія. Наразі тендер знаходиться у стадії кваліфікації переможця, але, якщо не виникне проблем з документацією, саме ПП «Роднік» ремонтуватиме будівлю. 

За майже сім мільйонів планується повністю відремонтувати будівлю – від підлоги до даху. Так, підрядник має розібрати внутрішні стіни, зняти стару покрівлю, підірвати підлогу, демонтувати вікна та двері, після чого розпочнеться ремонт.

Згідно з тендерною документацією, будівельники посилять фундамент будівлі, розберуть внутрішні стіни та побудують нові, покрівлю замінять на нову з металочерепиці, двері та вікна замінять на металопластикові, підлогу спочатку зроблять, а після вкриють лінолеумом. 

Внутрішні стіни побудують, облицюють та пофарбують, а стелю зроблять підвісну. 

Також буде повністю замінено старі труби, у будівлі облаштують ванну кімнату, закуплять нові унітази (2 шт), умивальники (5 шт), встановлять фільтри для очищення води та куплять бойлер. 

Також буде проведено нове опалення, замінено електрику, зроблено вентиляцію, встановлено кондиціонери (6 шт) та пожежну сигналізацію. 

Фасад також відремонтують – утеплять та пофарбують.

Завершити роботи підрядник має до 25 грудня 2024 року. Фінансування відбуватиметься за рахунок місцевого бюджету. 

Фото: Антоніна Лубченко, Інтент

Поділитись
Зараз читають