Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Поліція розслідує справу з викинутим гуманітарним печивом в Болградській громаді

02 Червня 2023 18:00
Тетяна Терзі
Поліція розслідує справу з викинутим гуманітарним печивом в Болградській громаді

Болградська окружна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу щодо службових осіб Болградської районної адміністрації та Болградської міської ради щодо списання і подальшого знищення більш як двох тонн печива гуманітарної допомоги, у якого вийшов термін зберігання.

Про це інтернет-виданню “Махала” повідомив прокурор Болградської окружної прокуратури Дмитро Цоєв. Він розповів, що кримінальне впровадження булозареэстроване після моніторингу ЗМІ. Прокуратуру зацікавило листування видання «Махала» з Болградською військовою адміністрацією і Болградською міськрадою.  

«Інформація цікава з погляду прокуратури. Є підстави для питань. Хтось повинен відповісти за те, чому у важкий час трапилася така ситуація. Як так могло статися, що продукти викинули, бо вийшли терміни зберігання. Ми визначатимемо суму збитків за ринковою вартістю продуктів харчування. Визначимо, хто безпосередньо відповідав за збереження гуманітарного резерву, чому, якщо бачили, що терміни зберігання закінчуються, продукти харчування не використали за призначенням», – пояснив Дмитро Цоєв.

Саме тому за дорученням прокуратури Болградський відділ поліції розпочав розслідування. 

Нагадаємо, минулого тижня виданню «Махала» стало відомо, що міська рада викинула велику партію печива, яка надійшла в громаду як гуманітарна допомога. Видання надіслало до Болградської РВА і Болградської міської ради інформаційні запити. У відповідь на них, міська рада підтвердила, що місцеве підприємство “Горводоканал” знищило понад 2 тонни печива через те, що в нього вийшов термін зберігання.

Поділитись
Зараз читають