Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На прикордонних пунктах пропуску Бессарабії ведуться роботи з модернізації: що саме робиться та де

18 Березня 2024 11:50
Олександра Сергєєва
На прикордонних пунктах пропуску Бессарабії ведуться роботи з модернізації: що саме робиться та де

Служба відновлення в Одеській області проводить роботи з модернізації 9 пунктів пропуску області. Загалом на це витратять 211 мільйонів гривень. Найбільше коштів спрямовано на відновлення КПП “Рені — Джюрджюлешть” – майже 50 мільйонів. У пресслужбі відомства розповіли, що вже встигли зробити та що роблять зараз. 

Згідно з тендером підрядник мав завершити роботи до 31 серпня, проте, як зазначили у Службі відновлення, роботи тривають швидше запланованого і можуть бути завершені вже у травні. 

На цей час йде активна робота на трьох КПП: “Рені – Джурджюлешть”, “Табаки – Мирне” та “Старокозаче – Тудора”.

Повідомляється, що на КПП “Рені – Джурджюлешть” наразі проводяться роботи з внутрішнього оздоблення адміністративної будівлі та відновлення фасадів. Підрядник вже встиг влаштувати резервуар для води, завдяки чому було відновлено водопостачання, яке не працювало понад 5 років. Загалом заплановані роботи майже завершені і вже через декілька місяців об’єкт буде здано. 

На КПП “Табаки – Мирне” тривають роботи з внутрішнього оздоблення адміністративної будівлі, ремонтуються санітарні вузли та облаштовується територія пункту пропуску.

На КПП “Старокозаче – Тудора” також тривають роботи в адміністративній будівлі та відновлюється її фасад. Вже влаштовано підходи до санітарних вузлів та зроблено зовнішнє освітлення.

Ще на шести КПП, а саме -“Серпневе 1 – Басараб’яска”, КПП “Лісне – Сеіць”, КПП “Виноградівка – Вулкенєшть”, КПП “Долинське – Чишмікіой”, КПП “Нові Трояни – Чадир-Лунга” та “Малоярославець 1 – Чадир-Лунга” – тривають роботи з влаштування паркану та благоустрою території (встановлення бордюрних каменів). 

На трьох КПП тривають роботи з підключення санітарно-модульних вузлів.

Крім того, найближчим часом, коли погодні умови покращаться, розпочнуться роботи з влаштування асфальтобетону.

Зазначається, що модернізація пунктів пропуску сприятиме збільшенню імпорту та експорту, адже в умовах блокування портів основна логістика відбувається саме автошляхами.

Поділитись
Зараз читають