Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Навчальний заклад в Болградській громаді доєднався до акції “Калина памʼяті”

07 Листопада 2023 14:03
Валерій Гайдаржи
Навчальний заклад в Болградській громаді доєднався до акції “Калина памʼяті”

Учні Владиченської загальноосвітньої школи доєднались до акції “Калина пам’яті”, ініціатором якої є платформа пам’яті “Меморіал”. На території навчального закладу школярі разом з рідними загиблих воїнів-земляків висадили на подвірʼї дві калини в памʼять про Віктора Кожуріна та Івана Сайтарли.

Про це журналісту інтернет-видання “Махала” повідомила директорка Владиченської загальноосвітньої школи  Антоніна Хрісова.

“Щоб вшанувати  пам’ять наших воїнів ми з учнями старших класів вирішили доєднатись до акції “Калина пам’яті” та придбали 2 саджанці калини. На шкільному дворі в нас є земельна ділянка, де росли різні квіти, тому ми висадили їх серед квітів. Там же ми додатково висадили кущі хризантем. Хочемо створити на цьому місці сад пам’яті”, – поділилася планами Антоніна Хрісова.

Нагадаємо, Віктор Кожурін та Іван Сайтарли – військовослужбовці Збройних сил України, уродженці села Владичень. Старший сапер Кожурін загинув 20 січня 2015 року під час боїв за Донецький аеропорт, а молодший сержант Сайтарли загинув 21 червня 2023 року на Херсонщині.

Зазначимо, Платформа пам’яті “Меморіал” в серпні 2023 року започатковувала нову традицію вшанування полеглих Героїв до Дня захисників і захисниць України. Глобальна мета — висадити на території всіх закладів освіти нашої країни калинові алеї. Кожен кущ символізуватиме загиблу людину, яка віддала своє життя за Україну. Нещодавно до цієї акції приєднався навчальний заклад села Фараонівка Петропавлівської громади Білгород-Дністровського району. Там висадили калину на згадку про воїна Сергія Кожухаря.

Поділитись
Зараз читають