В залі “Кришталь” на центральній площі Болграда пройшов захід, присвячений професійному святу прикордонника України, який відзначають в Україні 30 квітня. Від представників влади Болградського району пролунали слова подяки та вітання з професійним святом.
“Вони перші зустріли ворога на кордоні. Захищали та охороняють до сьогоднішнього дня. Стійкі, сильні та витривалі! Ми говоримо велике спасибі всім, хто кожен день і щоночі береже наш спокій”, – привітав прикордонників перший заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Денис Байлук.

Військових нагородили почесними грамотами та подяками від Одеської обласної ради та Болградської РВА.
Артисти КЗ “Центр культури та дозвілля Болградської міської ради” присвятили прикордонникам вокальні номери. Зразковий ансамбль танцю “Натхнення” (керівник Вікторія Алавацька) подарував чутливий танець під пісню Demi Lovato – Stone Cold.







Нагадаємо, 19 квітня до дня Прикордонника України в Болграді пройшов святковий концерт за участю артистів Київського Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Зі сцени звучали патріотичні пісні та слова подяки військовим Ізмаїльського прикордонного загону.