Інтернет-видання Бессарабії

До Ренійської громади «на щиті» повертається захисник України

26 Червня 2026 15:45
Олександра Сергєєва
До Ренійської громади «на щиті» повертається захисник України

Ренійська міська рада повідомила про загибель на фронті солдата Сєрбу Олег Валентинович.

«Ще один Захисник України повертається до своєї громади назавжди. Олег Валентинович віддав своє життя, захищаючи рідну землю, своїх близьких і кожного з нас», – говориться в повідомленні.

Про дату, час та місце зустрічі військовослужбовця, прощання і поховання буде повідомлено додатково.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника України.

Поділитись
Зараз читають