Ренійська міська рада повідомила про загибель на фронті солдата Сєрбу Олег Валентинович.
«Ще один Захисник України повертається до своєї громади назавжди. Олег Валентинович віддав своє життя, захищаючи рідну землю, своїх близьких і кожного з нас», – говориться в повідомленні.
Про дату, час та місце зустрічі військовослужбовця, прощання і поховання буде повідомлено додатково.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника України.
