Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Медик з міста Арциз змагається за звання «Топ-лікар України»: як підтримати 

14 Грудня 2023 15:45
Олександра Сергєєва
Медик з міста Арциз змагається за звання «Топ-лікар України»: як підтримати 

Уродженець міста Арциз Олександр Миколайович Кваша став номінантом національної премії “ТОП ЛІКАР УКРАЇНИ”. Про це повідомляє «Махала»

Олександр Миколайович працює лікарем-урологом урологічного відділення №1 Міської клінічної лікарні №10 Одеської міської ради. 

Він вже має звання Заслуженого лікаря України, є кандидатом медичних наук та доцентом кафедри урології та нефрології ОНМедУ, а також має кваліфікацію в галузі онкохірургія.

Вже понад 14 років Олександр лікує людей, постійно опановуючи сучасні методики хірургічного втручання в урології.

Загалом за перемогу у нацвідборі змагатимуться 574 лікарі, тож Олександру Миколайовичу вкрай важлива підтримка. Віддати свій голос за талановитого лікаря можна за посиланням.

Нагадаємо, серед номінантів на звання «ТОП ЛІКАР УКРАЇНА» є уродженець Болградської громади, лікар ортопед-травматолог вищої категорії Микола Турчин.

Довідково:

Національний народний рейтинг «ТОП ЛІКАР УКРАЇНА» був започаткований незалежними ЗМІ (телеканали А1, ТВ-1, Gnews, City TV, Radio City 106.0FM, телеграм-канал «Дежурный по Одессе») і має на меті підтримку представників вітчизняної медицини.

«З давніх-давен, українські лікарі були невід’ємною частиною світової медичної науки та своїми досягненнями примножували славу нашої країни. Серед них не мало гучних прізвищ, такі як Володимир Високович, Володимир Філатов, Ілля Мечников, Микола Скліфосовський, Зельман Ваксман, Борис Резнік, Микола Стражеско та багато інших. Сьогоднішнє покоління українських медиків з честю несе прапор вітчизняної медицини. Багато випробувань випало і на їх долю — це і світова пандемія, і кровопролитна війна, що розв’язала росія проти України. Але кожен з них, на своєму місці продовжує нести нелегку вахту біля хворого, на фронті і в тилу, захищаючи саме дороге, що є у кожної людини — його життя та здоров’я. І за це наша з Вами для них шана і визнання! Праця кожного нехай буде вшанована!», – розповіли організатори відбору.

Поділитись
Зараз читають