Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Загинув стрілець-зенітник із Білгород-Дністровського району

26 Січня 2024 12:08
Алла Корінь
Загинув стрілець-зенітник із Білгород-Дністровського району

18 січня 2024 року в районі населеного пункту Степове Покровського району Донецької області під час виконання бойових завдань загинув мешканець села Крива Балка Успенівської громади Білгород-Дністровського району молодший сержант Збройних Сил України Зараведя Іван Георгійович. Про це «Махала» дізналася з повідомлення Успенівської сільської ради.

Іван Зараведя на військову службу пішов за контрактом. Служив стрільцем-зенітником на передовій лінії оборони.

4 січня цього року Івану виповнилося 50 років. Він з сім’ї хліборобів. Батьки Георгій Іванович та Олена Василівна все життя працювали у місцевому сільгосппідприємстві “Єдність народів”. Іван був старшою дитиною.

Закінчивши сільську школу, він здобув освіту у технікумі холодильної промисловості. Був добре обізнаний у техніці, міг відремонтувати будь-який побутовий прилад. А у вільний час дуже полюбляв читати книжки. За вдачею чоловік був добрий, врівноважений та стриманий.

Сім’ю Зараведя та особисто Івана завжди поважали у селі, тому односельці щиро переживають та співчувають батькам, двом сестрам (одна з яких військовослужбовиця – бойовий медик), дружині Тетяні Володимирівні, єдиному сину Вадиму, який у свої 23 роки теж несе військову службу у Збройних силах України.

Поділитись
Зараз читають