Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ворог намагається обходити ППО: результати нічної атаки на Одещину

30 Березня 2024 10:01
Ганна Ковальова
Ворог намагається обходити ППО: результати нічної атаки на Одещину

В Одеській області російські окупанти не припиняють терор цивільного населення і майже щодня завдають ракетні та дронові удари. В ніч на 30 березня під ударом опинилися південні та південно-східні регіони. Два безпілотники заходили з акваторії Чорного моря в напрямку Білгород-Дністровського району і були влучно знищені українськими захисниками.

Як повідомили в Силах оборони півдня, під прицілом ворога була енергетична інфраструктура. Окрім цього дрони маневрували кількома областями, намагаючись як викривати, так і обходити засоби ППО.

В ефірі телемарафону начальниця пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк пояснила, чому в небі Одещини суттєво збільшилася кількість розвідувальних російських дронів.

“Ми вже акцентували увагу, що після знищення А-50 у ворога є проблеми зі здобуттям інформації, внаслідок чого вони активізують діяльність безпілотних розвідників. Небезпека з Чорного моря зберігається до тих пір, поки ворог тримає ракетоносії, і ми знаємо, що вони споряджені ракетами типу “Калібр”. Загальний залп тих носіїв, що вони ховають у бухтах зараз обліковується як п‘ятдесят”, – звітувала посадовиця.

ㅤ 

Поділитись
Зараз читають