Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ БУДУТЬ РОЗДАВАТИ ПОВІСТКИ НА БЛОКПОСТАХ

26 Березня 2022 10:26
Тетяна Терзі
В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ БУДУТЬ РОЗДАВАТИ ПОВІСТКИ НА БЛОКПОСТАХ

Відповідне розпорядження видав голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко, повідомляє Ізбірком.

Тепер про такі випадки треба повідомляти в поліцію. Хоча на початку широкомасштабного вторгнення такі випадки й мали місце.

“Мобілізацію в усіх областях України оголосили 24 лютого 2022 року Указом Президента №69/2022. Її проводитимуть протягом 90 днів із моменту набрання чинності документу, проте отримання повістки не означає зарахування до лав ЗСУ.

Повістки можуть вручати будь-де, а не лише вдома чи за місцем роботи. Отримання повістки не означає автоматичне зарахування до лав ЗСУ чи інших військових підрозділів. У такий спосіб в центрах комплектування та соціальної підтримки перевіряють та оновлюють інформацію про військовозобов’язаних.

Сповіщення вручають посадові особи районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. У них можна просити на перевірку документи. Чоловік, який отримав повістку, має з’явитися до військкомату та стати там на облік.

Відповідальність за неявку до військкомату може бути як адміністративною, так і кримінальною. Рішенням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, практика вручення повісток на блок-постах наразі поки що не буде продовжена до визначеного згодом періоду”, – зазначив  речник ОВА Сергій Братчук.

Поділитись
Зараз читають