«Знаходимо зручну позицію для стрільби. Маскуємось. Лягаємо максимально комфортно. Робимо вкладку. Вичікуємо ціль. Наводимо прицільну сітку на ціль. Контролюємо своє дихання. Плавно обробляємо спуск…», – саме такі настановні слова звучать з вуст снайпера під позивним «Єгер», під час навчання снайперській справі військовослужбовців.

Джерело

В цивільному житті він працює офіцером торгівельного флоту, а між рейсами – єгерем. З першого дня повномасштабного вторгнення він не зміг відсиджуватися вдома та взяв до рук високоточну зброю.

Цікавим є те, що «Єгер» проходив строкову службу в Ізмаїльському загоні в 90-х, багато його співслужбовців проходять службу й понині.

Завдяки проведеним ним теоретичних та практичних занять, військовослужбовці прикордонних підрозділів значно покращують свою майстерність у снайпінгу.

Окрім самої стрільби, «Єгер» приділяє значну увагу психологічній готовності кожного снайпера, враховуючи особистість кожного з них.

«Снайпер – це делікатна професія. У снайпера немає другорядних цілей, тому кожний постріл дуже важливий і потребує максимум зусиль. Не кожен гарний стрілець може стати снайпером, проте, снайпер вже є гарним стрільцем. Я вірю, що тим чим ми зараз займаємось приносить користь нашій державі та наближує нас до Перемоги», – зазначає «Єгер».

На питання, що ви відчуваєте в момент пострілу по «цілі» він відповідає, жартома, лише віддачу гвинтівки.

Мы в Telegram

Посмотреть видео контент вы можете на нашем YouTube

Также вы можете следить за нами в Instagram и Facebook

Фото: Ізмаїльський прикордонний загін