Згідно з розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації, комендантом Болградського району призначено начальника Болградського РТЦК та СП – підполковника  Олександра Вікторовича Дем’янова.

До призначення Олександр Дем’янов проходив військову службу в Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

З листопада 2017 року до січня 2018 року приймав участь у військових діях на сході України. Родом Олександр Вікторович з смт. Захарівка Роздільнянського району Одеської області.

На коменданта Болградського району покладені обовязки з  забезпечення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, взаємодії та координації дій сил і засобів військових підрозділів ЗС України та інших військових формувань, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування на території району.

Крім того, комендант району приймає участь в підготовці громадян, організації до проведення заходів національного спротиву та сприяє створенню добровольчих формувань територіальних громад.