Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДІ МЕШКАНЦІ ПОБАЧИЛИ ВІЙСЬКОВИХ І ТЕХНІКУ ВСУ: РВА ДАЛА ПОЯСНЕННЯ

27 Квітня 2022 14:04
Тетяна Терзі
В БОЛГРАДІ МЕШКАНЦІ ПОБАЧИЛИ ВІЙСЬКОВИХ І ТЕХНІКУ ВСУ: РВА ДАЛА ПОЯСНЕННЯ

Багатьох мешканців Болграду і сіл району налякала військова техніка ЗСУ, яку вони побачили вранці на центральній площі міста.

Також до редакції телефонували схвильовані мешканці сіл, тому що, при виїзді і в’їзді одного з них військові зупиняли транспорт і перевіряли документи, навіть в рейсовому автобусі. Що трапилось?

Пояснення з цього приводу дала Болградська районна військова адміністрація.

«Згідно з розпорядженням військового командування, на території району правоохоронними та спеціальними органами України проводяться планові контрдиверсійні заходи  з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу; виявлення та знешкодження диверсійних груп РФ; відпрацювання інших завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану. Зазначимо, що такі заходи проводяться на постійній основі.

Закликаємо з розумінням віднестись до проведення зазначеної операції та бути згуртованими й готовими до всіх можливих ситуацій.

Просимо мешканців Болградського району максимально сприяти у проведенні вказаних контрдиверсійних заходах», – говорилося в повідомлені.

Фото Болградської РВА

Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають