Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Уродженець Бессарабії став ведучим подкасту на військову тематику на Громадському

04 Листопада 2023 16:00
Ганна Ковальова
Уродженець Бессарабії став ведучим подкасту на військову тематику на Громадському

Уродженець міста Вилкове, військовослужбовець ЗСУ Сергій Гнєзділов став ведучим програми “++подкаст”, яка з середини жовтня виходить на ютуб-каналі незалежного медіа України “Громадське”. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

10 жовтня на ютуб-каналі Громадського вийшло перше відео програми “++ подкаст”, яка специфікується на військові тематиці. Гостею першого випуску стала військовослужбовиця Аліна Сарнацька, а ведучим Сергій Гнєзділов. Його імʼя на широкий загал в Бессарабії прозвучало влітку цього року, коли Сергій виступив організатором першого фестивалю української культури в місті Вилкове “ВиделкаFEST”.

Сергій Гнєзділов – командир аеророзвідки одного з підрозділів 56 окремої Маріупольської мотопіхотної бригади. У 2017 році, після закінчення школи, вступив у Львівську політехніку на журналістський факультет. Але у 2019 році взяв академвідпустку, пішов у військкомат та приєднався до лав Збройних сил України. Початок повномасштабного вторгнення зустрів в окопах на Донеччині.

Нові випуски програми “++подкаст” виходять на Громадському щовівторка. Усі гості повʼязані з військовою службою, разом з ними Сергій спілкується про армію без цензури. На сьогодні вже є чотири випуски, які можна подивитися за посиланням.

Поділитись
Зараз читають