Сьогодні на офіційні сторінці Болградської міської ради з’явилось повідомлення про ряд обмежень, які набули чинності на території району з початку квітня.


Головною метою всіх обмежень є уникнення розголошення інформації про переміщення та хід виконання завдань сил оборони в умовах воєнного стану.

Тому на території Болградського району заборонено:

  1. ❶ Використання електронного комунікаційного обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, камер зовнішнього відео спостереження, відеореєстраторів, безпілотних летальних апаратів (квадракоптерів), тощо

  1. ❷ Проведення польотів над Болградським районом.
    Запуск безпілотних летальних апаратів (БПЛА) проводити виключно з погодження Служби безпеки України та повідомленням особисто військового коменданта військової комендатури Болградського району. Всі не дозволені польоти БПЛА будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога.

  1. ❸ Носіння військової форми одягу, особами, які не мають на це права, а також без знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань України.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення.