Минулої доби співробітники Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Південь» Держприкордонслужби у двох випадках виявили чоловіків призовного віку, які пропонували хабарі за безперешкодний пропуск через державний кордон України, повідомляє преслужба Ізмаїльского прикордоного загону.

Так, до пункту пропуску «Рені – авто» прибули двоє громадян України 33 та 36 років, уродженці Черкаської області.

У ході перевірки документів, прикордонники встановили, що у одного з чоловіків є тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, яке не дає права на виїзд з України.

Один з чоловіків вирішив «домовитись» за товариша з охоронцями кордону та запропонував хабар у розмірі 1000 доларів США. Однак, прикордонники відмовились від незаконної пропозиції та повідомили Нацполіцію про ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України.

У другому випадку, 47-річний громадянин України намагався підкупити співробітника внутрішньої та власної безпеки, запропонувавши останньому 1000 доларів США, за безперешкодний пропуск через державний кордон у пункті пропуску «Табаки». Доля нашого співвітчизника відома.