Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Татарбунарська громада провела в останню путь свого захисника (Фото)

10 Березня 2024 15:00
Ганна Ковальова
Татарбунарська громада провела в останню путь свого захисника (Фото)

9 березня Татарбунарська громада простилася з військовослужбовцем Збройних сил України, солдатом Андрієм Федоровичем Блашко. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на Борисівський ліцей, випускником якого він був.

Андрій народився 22 лютого 1996 року в селі Борисівка Татарбунарської громади. Після здобуття повної середньої освіти в сільській школі хлопець продовжив навчання у Петрівському державному аграрному технікумі. Після його завершення працював, будував плани на майбутнє, яким на жаль, не судилося здійснитися. Після початку повномасштабного вторгнення хлопець приєднався до лав ЗСУ. Пройшовши бойову підготовку у Німеччині, Андрій став солдатом 25-ої десантно-штурмової бригади. Але під час виконання бойового завдання отримав поранення, несумісні з життям.

“Андрій віддав своє життя за кожного з нас, за наше майбутнє, за незалежну вільну Україну. Висловлюємо глибокі співчуття всім рідним та близьким загиблого. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашої громади, нашого села та України, як воїна – Героя”, – зазначили в адміністрації ліцею.

Прощання з полеглим воїном відбулося біля батьківського дому в рідному селі. Після цього тіло воїна відспівали у Свято-Параскевинському храмі та з усіма військовими почестями поховали на кладовищі.

Фото: Татарбунарське благочиння УПЦ.

Поділитись
Зараз читають