В Одесі та області ніч проти 6 липня знову пройшла під сигнал повітряної тривоги та під звуки системи протиповітряної оборони, яка працює.

Про це у своєму відеозвернені розповів речник Одеської обласної військової адміністрації Сергія Братчука.

“Тривожні українці ночі, тривожні одеські ночі, які проходять під сигнали повітряної тривоги, під постійні намагання ворога загрожувати нам ракетними ударами. Але ці ночі, як і ранки, вони прекрасні, бо приходить ще один український день, й на один день стаємо ближчими до перемоги. І в цьому новому дні все прекрасно: й знищені ворожі польові склади боєприпасів, й знищені рашисти, й знищені російські ракети, що летять в наші мирні населені пункти, щоб вбити наших людей”, – зазначив Сергій Братчук у своєму традиційному відеозверненні.

Він також закликав українців до єдності, бо, на його переконання, це те, чого росіяни бояться найбільше.

“У ворога просто палає, коли ми вчергове разом з вами заявляємо про те, що мільйони готові стати до зброї, готові продовжувати боротьбу, щоб не дати росії знищити Україну”, – додав речник Одеської ОВА.

Водночас Сергій Братчук повідомив, що близько 3:00, коли майже в усіх регіонах України оголосили повітряну тривогу в Чорному морі 32 крилаті ракети були у готовності застосування ворожими кораблями: три надводних і дві субмарини. В угрупованні також один великий дисантний корабель.