Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СТАБІЛІЗАЦІЙНІ ГРАФІКИ ТА ВОРОЖЕ УГРУПУВАННЯ В МОРІ: ЯКА СИТУАЦІЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА СЬОГОДНІ?

22 Листопада 2022 08:35
Ганна Ковальова
СТАБІЛІЗАЦІЙНІ ГРАФІКИ ТА ВОРОЖЕ УГРУПУВАННЯ В МОРІ: ЯКА СИТУАЦІЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА СЬОГОДНІ?

ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ НА ОДЕЩИНІ: Сьогодні держкомпанія НЕК Укренерго застосовує стабілізаційні відключення електроенергії (станом на 08:30 22 листопада). Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

Перевірити наявність поточних відключень або ознайомитись з графіком стабілізаційних відключень можна на сайті ДТЕК.

БЕЗПЕКОВА СИТУАЦІЯ НА ОДЕЩИНІ: Ніч в Одесі та області пройшла без сигналів повітряної тривоги та без обстрілів.

“Хоча ймовірність нанесення ракетних ударів залишається дуже високою. Не забуваємо про те, що море штормить та угруповування Чорноморської флотилії російської федерації тиснеться до узбережжя тимчасово окупованого Криму. Має на борту 4 крилаті ракети, бо є лише один ракетоносій у цьому угруповуванні з шести кораблів та катерів. Сподіваємося, що Нептун, я звичайно морського Бога-Царя, допоможе нам ліквідувати цю загрозу”, – повідомив в своєму ранковому зверненні Сергій Братчук, речник керівника Одеської обласної військової адміністрації й додав: “Ворог намагається проводити проти Одеської області інформаційно-психологічні спецоперації. Прошу вас дотримуватися інформаційної гігієни!”.

Також Сергій Братчук подякував Силам оборони та енергетикам країни за те, що вони добре роблять свою роботу!

“Зараз дуже важкий час, особливо на енергетичному фронті. Як бачите, наші енергетики намагаються максимально все полагодити, тому подякуємо їм за це”, – сказав він.

Поділитись
Зараз читають