Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ FORPOST МАЄ НАМІР ПОВЕРНУТИСЯ У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

13 Травня 2021 14:37
Тетяна Терзі
СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ FORPOST МАЄ НАМІР ПОВЕРНУТИСЯ У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан провів зустріч з командою «Forpostfamily», яка є організатором наймасштабніших і найбільш видовищних середньовічних фестивалів на території України, починаючи з 2003 року. Про це повідомляється на сторінці міської ради в «Фейсбук».

Темою зустрічі стало питання повернення фестивалю Forpost на терени міста Білгорода-Дністровського, за попередньою інформацією, в серпні поточного року.

«Питання організації на території нашого міста масових видовищних та цікавих туристичних атракцій – це одна з пріоритетних стратегічних цілей розвитку туристичної галузі як такої і економіки Білгорода-Дністровського в цілому.

Сьогодні місто працює над створенням умов для організації саме тут спортивних змагань національного та міжнародного рівнів та фестивалів різної спрямованості.

Вже зовсім скоро розпочнеться боксерський турнір в рамках Чемпіонату України серед юнаків. Очікуємо приїзд більше 600 спортсменів з усієї країни. В планах на цей рік також і змагання з авторалі та мотокросу. Тому ми підтримуємо і вітаємо прагнення організаторів фестивалю Forpost знов повернутися до Білгорода-Дністровського і сподіваємося на плідну співпрацю», – зазначив Віталій Граждан.

Зазначимо, що команда організаторів – це професійні менеджери, музиканти, судді міжнародних категорій та спортсмени – учасники і призери міжнародних змагань з історичного середньовічного бою.

Програма фестивалю традиційно включає в себе повноконтактні середньовічні бої, кінні показові виступи, концертну програму, ярмарок народних майстрів, середньовічні танці, вуличний театр, майстер-класи, фаєршоу, показ середньовічних костюмів, автентичну кухню та багато іншого.

Фото міської ради та Forpostfamily

Поділитись
Зараз читають