Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Румунія за необхідності збиватиме російські дрони: в прикордонні вже встановлені РЛС

16 Вересня 2023 12:19
Ганна Ковальова
Румунія за необхідності збиватиме російські дрони: в прикордонні вже встановлені РЛС

Заступник начальника штабу оборони Румунії, генерал Георгіца Влад заявив, що армія країни готова збивати російські дрони, які становитимуть загрозу. Його слова наводить румунське видання “Digi24”, повідомляє “Європейська правда”.

Георгіца Влад розповів, що Румунія у зв’язку з частими атаками Росії на українські порти на Дунаї впритул до румунської території розмістила в районі дельти Дунаю близько 600 військовослужбовців та радіолокаційні системи.

“Ми розгорнули декілька радарів, у нас активована система оборони і ми обговорили із союзниками у НАТО рішення для того, щоби протистояти російській агресії”, – сказав генерал Влад.

На запитання про те, чи буде Румунія застосовувати свою ППО проти російських безпілотників, Георгіца Влад не став цього виключати. 

“Залежно від рівня загрози ми готові застосувати усі наявні військові засоби для захисту території Румунії”, – сказав генерал. 

Нагадаємо, в результаті російської атаки на Україну 4 вересня безпілотний літальний апарат типу “Shahed-136/131” впав на території Румунії.  6 вересня міністр оборони Румунії Анхель Тілвар офіційно заявив, що на території Румунії були виявлені уламки російського безпілотника. Подібна ситуація повторилася й під час нічної атаки на українські порти на Дунаї 13 вересня.

Нещодавно Військово-морські сили Румунії та Військово-морські сили Сполучених Штатів Америки (США) провели в Чорному морі та дельті Дунаю багатонаціональні навчання Sea Breeze 23.3. В них взяли участь й українські військові.

Головне фото демонстративне.

Поділитись
Зараз читають