Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

РОЗВІНЧУЄМО ФЕЙКИ: ОДЕСІ ЧУМА НЕ ЗАГРОЖУЄ

25 Червня 2022 13:00
Тетяна Терзі
РОЗВІНЧУЄМО ФЕЙКИ: ОДЕСІ ЧУМА НЕ ЗАГРОЖУЄ

У росіян нічого не вийшло з фейковою інформацією про нібито холеру на півдні Одещини, а саме: в Кілії, то вони взялися розповсюджувати інший фейк – тепер про чуму в Одесі. І звинуватити в цьому традиційно хочуть Збройні Сили України.

На повному серйозі вони розповсюджують інформацію, що на Одеській Чумці, що на вул. Водопроводній, ЗСУ розмістили крупнокаліберну зброю іноземного виробництва і провокують завдати удар, щоб потім звинуватити росію.

На ці фантазії відреагували в Оперативному командуванні «Південь». На сторінці в Фейсбук вони спростували цю дезінформацію, яка була направлена на залякування людей.

Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук був більш емоційний: «Знову згадали одеську Чумку. Приходить той час, коли рашистська пропаганда захлинається у власних небилицях. Чергове дно пробите».

Тому ми хочемо заспокоїти жителів Одещини: Чумка стояла і стояти буде. Їй ніщо не загрожує. А фантазії росіян ми переживемо – хай собі тішаться, а нам своє робити: гнати їх звідси і якнайшвидше. Віримо ЗСУ, віримо в нашу Перемогу.

Тетяна Терзі

Поділитись
Зараз читають