Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Російський шахед під час нічної атаки через Одещину пролітав над Молдовою

27 Лютого 2024 09:15
Ганна Ковальова
Російський шахед під час нічної атаки через Одещину пролітав над Молдовою

Увечері 26 лютого армія РФ випустила шахед, який через Одеську область влетів на територію Молдови. Про це  повідомили у Силах оборони півдня України.

Маршрут одного з дронів  ворог провокативно спрямував за траєкторією із перетином українсько-молдовської ділянки державного кордону в Одеській області. Дрон пролетів над територією сусідньої держави кількадесят кілометрів і знов увійшов у повітряний простір України, де згодом був знищений силами протиповітряної оборони України“, – зазначили українські військові.

Як розповіла в етері телемарафону “Єдині новини” начальниця пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк, маршрут шахеда був початково закладений так, аби здійснити провокацію.

“Один з дронів, який був спрямований на Одещину, мав дуже складне маневрування, і, очевидно, провокативно в нього був закладений маршрут з перетином державного кордону на її україно-молдовській ділянці. Ми зафіксували цей перетин кордону, і пролетівши там кілька десятків кілометрів, дрон повернувся в повітряний простір України і був знищений нашими силами ППО”, – розповіла Наталя Гуменюк і додала, що Сили оборони півдня співпрацюватимуть з партнерами з Молдови.

Поділитись
Зараз читають