Збройні сили РФ зараз безперечно ведуть підготовку до нового етапу наступальних дій на території України. На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибицький в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що зараз спостерігається підвищена активність ворога вздовж усієї лінії фронту.

“Військова розвідка сьогодні фіксує активність противника. При цьому це не лише ракетні удари, що наносяться з повітря та моря. Ми бачимо обстріл по всій лінії зіткнення, по всій лінії фронту, йде активне застосування тактичної авіації, штурмових вертольотів. Тобто так, справді, є певна активізація противника вздовж усієї лінії фронту… Однозначно зараз триває підготовка до наступного етапу наступальних дій”, – сказав Скибицький.

За інформацією української розвідки, міністр оборони РФ Сергій Шойгу справді відвідав підрозділи російських військ, що воюють в Україні, та заслухав доповіді командирів армії РФ щодо подальших дій.

“Він підбив підсумки заходів, які були вжиті, а за деякими даними вручав нагороди офіцерам і генералам, що найбільш “відзначилися”, – сказав Скибицький.

Представник ГУР також прокоментував загрозу настання з Білорусі.

“Загроза є. На сьогоднішній день її рівень не такий високий, як це було у лютому, але згодом він може зрости”, – зазначив Скибицький.

За даними розвідки, зараз на прикордонних з Україною територіях Білорусі відбувається ротація військових. Ударних угруповань військ на території Білорусі, створених у лютому, зараз ГУР не спостерігає. Але не виключає, що в залежності від успіхів окупантів на фронті “можливе перегрупування та посилення російської присутності на території Білорусі”.