Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Росіяни ракетами атакували Бессарабію: вогонь знищив понад 120 тонн врожаю (Фото)

21 Липня 2023 09:26
Ганна Ковальова
Росіяни ракетами атакували Бессарабію: вогонь знищив понад 120 тонн врожаю (Фото)

Вночі ворог атакував Одещину крилатими ракетами типу «Калібр» з акваторії Чорного моря. Це стало четвертою атакою за чотири останні ночі.

Про це повідомила пресслужба оперативного командування “Південь”.

Після трьох ночей поспіль потужного ракетно-дронового терору портової інфраструктури, ворог перемикнувся на аграрні підприємства регіону. За повідомленнями місцевих ЗМІ, влучання сталося на півдні Одеської області. Але станом на 09:30 достовірно невідомо де саме.

“2 ракети влучили в зерносховища одного з сільськогосподарських підприємств. Спалахнула пожежа і вже під час боротьби з вогнем пролунала повторна тривога. Ще 1 ракета поцілила в те саме підприємство, понівечивши сільськогосподарську та рятувальну техніку” – повідомили військові.

Вогонь охопив площу понад 200 кв. м, але, дякуючи рятувальникам, його було оперативно ліквідовано. Внаслідок влучання ворог знищив 100 тонн гороху та 20 тонн ячменю. Двоє співробітників підприємства отримали поранення.

Сигнали повітряної тривоги лунали вночі два рази: з 03:21 до 03:41 та 04:24 до 05:02.

“Знищуючи нашу техніку ворог вкотре нагадує про те, що норми міжнародного права, якими рятувальники захищені від атак під час своєї роботи, для нього не мають ніякої ваги і поваги. Повторний ракетний удар залишив особовий склад без двох пожежних машин. Нова автоцистерна навряд чи підлягає відновленню і у такому стані вже точно нікому не допоможе. На щастя, рятувальники не постраждали” – зазначив голова державної служби з надзвичайних ситуцій Сергій Крук.

Поділитись
Зараз читають