Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

РАНОК В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЯК І В БІЛЬШОСТІ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ, РОЗПОЧАВСЯ БЕЗ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІІ

16 Листопада 2022 08:54
Ганна Ковальова
РАНОК В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЯК І В БІЛЬШОСТІ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ, РОЗПОЧАВСЯ БЕЗ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІІ

В регіоні відбуваються екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі не діють. Про це повідомляє ДТЕК «Одеські електромережі».

«Нашим енергетикам все-таки довелось проводити віялові відключення, для того, щоб стабілізувати систему енергопостачання в нашому регіоні. Впевнений, що всі зусилля наших енергетиків призведуть до того, що система енергопостачання буде стабілізована і ми зможемо працювати далі», – сказав у своєму ранковому зверненні Серій Братчук, речник керівника Одеської обласної військової адміністрації.

«Ситуація в області повністю контрольована. Усі альтернативні джерела електроенергії задіяні. Уся наша інфрастуктура працює відповідно до ситцації. Буде тепло, буде світно, буде Перемога!» – додав Сергій Братчук.

Він розповів, що ситуація в енергетичній структурі нашої держави дуже важка. Вчорашній удар був найбільш масований після 24 лютого – початку великого вторгнення. Ці слова ще вчора підтвердив Офіс Президента та військове командування.

Нагадаємо, вчора була найдовша тривога, яка лунала в Одеській області, як і по всій Україні, майже 6 годин. В цей час ворог завдав удар по Україні понад 90 ракетами та 10 дронами-камікадзе. Українська ППО збила з них 73 крилаті ракети та всі «шахеди». Але були й «прильоти» по енергетичній інфраструктурі країни.

Поділитись
Зараз читають