Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ракетний удар 21 липня по Болградському району: пошкоджень зазнали понад сто приватних домоволодінь

Ракетний удар 21 липня по Болградському району: пошкоджень зазнали понад сто приватних домоволодінь

Мешканцям Павлівської громади, чиї будинки постраждали від ракетної атаки, допоможуть відновити житло. Про це повідомили у Павлівській сільській раді.

Нагадаємо, 21 липня ворог ракетами атакував аграрне підприємство в селі Павлівка Болградського району. Внаслідок обстрілу та пожежі було знищено щонайменше три зернових ангари, пошкоджено адміністративні приміщення та сільськогосподарську техніку.

Від російського терору постраждали й мешканці села, чиї домівки зазнали пошкоджень від вибухової хвилі. Загалом через ракетний удар постраждало 109 домогосподарств, які були розташовані неподалік підприємства. 

Того ж дня у громаді було створено комісію з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф.

Кожен пошкоджений будинок оглядали, складали акт обстеження, а також зробили фотофіксацію. Після чого постраждалі будинки було розділено на три категорії:

І категорія – це будинки із суттєвими пошкодженнями,

ІІ категорія – будинки, у яких пошкоджено дах та вікна,

ІІІ категорія – будинки із незначними пошкодженнями.

Тоді ж громада виділила понад 1140 листів шиферу та понад 430 метрів плівки для вікон, а працівники комунальних підприємств надали допомогу у покрівлі тим мешканцям, які самостійно не могли усунути пошкодження.

Днями у Павлівській сільській раді відбулося засідання позачергової сесії VIII скликання, на якому було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на підтримку мешканців, що постраждали від російської агресії. Так, депутати вирішили надати одноразову матеріальну допомогу мешканцям, які постраждали від російської агресії. Сума допомоги буде залежати від висновку комісії.

Нагадаємо, відомі українські фотографи Ліберови відвідали Болградський район, аби зафільмувати російський злочин (Фото).

Поділитись
Зараз читають