Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ПРИКОРДОННИКИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ЗАГОНУ ПОСІЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ З РУКОПАШНОГО БОЮ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

18 Червня 2021 09:48
Тетяна Терзі
ПРИКОРДОННИКИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ЗАГОНУ ПОСІЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ З РУКОПАШНОГО БОЮ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Чемпіонат Держприкордонслужби України з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героїв-прикордонників тривав в прикордонному виші протягом трьох днів.

25 команд, серед яких й команда з Ізмаїльського загону, намагались довести своє лідерство на татамі спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. І хоча команда Ізмаїльського загону посіла загальне 6 місце, двом спортсменам вдалося вибороти призові місця в особистій першості. Так, сержант Максим Дімов посів друге місце у ваговій категорії до 90 кг, програвши перше місце спортсмену з Сумського загону, а сержант Роман Танасейчук у ваговій категорії до 60 кг виборов третє місце, перемігши у фіналі спортсмена з Чернівецького загону. Усі переможці були нагороджені медалями.

Окрім цього, по завершенню цього чемпіонату вручались спортивні нагороди переможцям он-лайн змагання «Прикордонний комплекс», що нещодавно проходив в ДПСУ. Так, старший прапорщик Дмитро Даневич у віковій групі 45+ посів друге місце з результатом 188 разів, а солдат Микола Балтчик у віковій групі +25 посів третє місце з результатом 186 разів. Нагороди спортсменів було вручено їх тренеру – Сергію Базарнику, який нині працює начальником фізичної підготовки і спорту в Ізмаїльському загоні.

Ігор Перегняк, помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник

Поділитись
Зараз читають