Анонсованих міністерством оборони рф, яке Сергій Братчук назвав міністерством  ганьби, так званих ” гуманітарних зернових коридорів” немає.

«Всі заяви міністерства оборони російської федерації про гуманітарні морські коридори є спробами створити інформаційне алібі і мають  ознаки роботи підрозділів інформаційно-психологічних спецоперацій росії.

Українська морська економічна зона щільно замінована, судноплавство поки що неможливе. Росія розмістила в акваторії Чорного моря від 400 до 600 мін, які періодично зриваються з якоря, після чого вони дрейфують біля берегів Туреччини, Болгарії, Румунії та, звичайно, України. Тому інформація про гуманітарні коридори – це чергова брехня та спроба звинуватити Україну у створенні продовольчої кризи.

Продовольчу кризу створила росія, щоб мати механізм тиску на інші держави. Крім того, росія, наскільки нам відомо, готує певні провокації, щоб показати, що в цьому винна Україна. Світова спільнота знайде спосіб розблокувати Одеський порт для експорту зерна. В Україні достатньо і зерна, і борошна, щоб ресурсно боротися проти російського агресора», – заявив Сергій Братчук.

Спікер Одеської ОВА припустив, що, швидше за все, наступною тезою, про яку говоритиме росія – це втома Заходу від України. Також він розповів про ситуацію в Придністров’ї.

«На цьому фоні біля наших кордонів розгортаються цікаві події у Придністров’ї. Там так званий президент так званої МПР відправив у відставку так званий уряд. Це пов’язано з тим, що у Придністров’ї, незважаючи на те, що на цьому наполягали окупаційні війська, не відбулася мобілізація через небажання місцевих жителів воювати проти України. Тому гайляйтер московії у Придністров’ї Красносільський намагається хоч якось задовольнити своїх кураторів та призначити нового відповідального для створення зони напруги для України», – зазначив Братчук.

Також спікер ОВА акцентував увагу мешканців Одещини на тому, що з фронту приходитимуть різні новини – і добрі, і не дуже.

«Ми віримо у Збройні Сили України! Ця війна чорно-біла. Ворог намагається нас знищити, тому ми маємо знищити його», — сказав речник Одеської ОВА.