Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Президент України у своєму відеозверненні висловив особливу подяку прикордонникам Ізмаїльського загону (Відео)

13 Листопада 2023 14:00
Олександра Сергєєва
Президент України у своєму відеозверненні висловив особливу подяку прикордонникам Ізмаїльського загону (Відео)

Володимир Зеленський під час відеозвернення наприкінці 627-го дня війни висловив особливу подяку прикордонникам Ізмаїльського загону Олександру Атмажову та Юрію Панасенку, які наразі боронять країну на Лиманському напрямку. Про це повідомили у пресслужбі загону. 

Голова держави зазначив, що пам’ятати про воїнів і підрозділи Державної прикордонної служби України, які так само разом з усіма воюють у складі сил оборони на лінії фронту, є дуже важливим. У своєму зверненні він особисто відмітив двох захисників з Ізмаїльського прикордонного загону. 

«Лиманський напрямок – дякую хлопцям з Ізмаїльського прикордонного загону. А особлива подяка – головному сержанту Олександру Атмажову та старшому сержанту Юрію Панасенку», – сказав президент.

Також він відзначив і подякував прикордонникам з інших загонів, а саме воїнам Житомирського прикордонного загону, які боронять країну на Авдіївському напрямку. Серед них особливо відзначилися старші сержанти Назар Сірий та Сергій Соложук. А за захист від диверсантів і за збиття російських дронів Зеленський відзначив прикордонників Сумського загону.

«Я дякую всім вам, хлопці!», – сказав Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні. 

Поділитись
Зараз читають