Спільно ГУР МО України, ЗСУ, Держприкордонслужба, Нацгвардія, СБУ, Національна Поліція та полк «Азов» здійснюють операцію з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» захисників Маріуполя. Про це повідомили в Міністерстві оборони.

 З «Азовсталі» до лікарні у місті Новоазовськ вже евакуйовано 53 важкопоранених українських військових, де їм нададуть необхідну медичну допомогу.

 Також 211 осіб вже доставлено в селище Оленівка гуманітарним коридором. Для найшвидшого повернення українських героїв буде здійснено процедуру обміну.

Стосовно захисників, які досі залишаються на території «Азовсталі», зусиллями нашої держави проводяться усі необхідні заходи з порятунку.

 Всі поставленні командуванням завдання виконані оборонцями Маріуполя у повному обсязі.

“Завдяки оборонцям Маріуполя ми отримали критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів. Всі поставлені командуванням завдання оборонці Маріуполя виконали у повному обсязі. На жаль, ми не маємо можливості деблокувати Азовсталь військовим шляхом. Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу — зберегти життя оборонців Маріуполя”, — наголосили в Міноборони.

Тим часом у Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що на сьогодні неможливо деблокувати завод “Азовсталь” у Маріуполі військовим шляхом.