В Одеській області заарештований пособник російських окупантів, який передавав їм дані про Збройні сили України, повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Джерело

За даними слідства, протягом травня житель Білгород-Дністровського району, використовуючи свій мобільний телефон, під час особистого листування в одному з інтернет-месенджерів передавав дані представникам РФ і Білорусі.

Він передавав логістичні подробиці переміщення залізницею вантажів, у тому числі військового та стратегічного значення, місць влучення крилатих ракет на території Білгород-Дністровського району, а також дислокацію окремих формувань ЗСУ.

“Зокрема, підозрюваний повідомляв про переміщення військового вантажу залізницею через Білгород-Дністровський район і про наслідки попадання ракет по залізничному мосту. Під час обшуку у нього були виявлені і вилучені мобільні телефони, які використовувалися у протиправній діяльності”, – сказано в повідомленні.

В УСБУ в Одеській області уточнили, що зловмисник збирав розвідувальні дані по дислокації підрозділів ЗСУ і переміщенню військової техніки і товарів стратегічного призначення в районі залізничного мосту в курортному селищі Затока.

Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Тривають слідчі дії щодо встановлення та притягнення до відповідальності всіх причетних до агентурної діяльності осіб.

На даний час підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.