Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Підтримайте петицію до Президента України з проханням надати уродженцю Болградщини звання Героя України (посмертно)

12 Травня 2024 16:00
Ганна Ковальова
Підтримайте петицію до Президента України з проханням надати уродженцю Болградщини звання Героя України (посмертно)

На сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України створено петицію з проханням надати Почесне звання Героя України з удостоєнням ордена Золота Зірка уродженцю Болградського району Коромі Дмитру Костянтиновичу. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Петицію створила дружина загиблого воїна. Станом на 12 травня під текстом підписалося понад 17 тисяч українців. Аби цю петицію розглянув Володимир Зеленський вона повинна набрати 25 тисяч голосів. До кінця завершення збору підписів залишилося 35 днів. Долучитися можна за посиланням.

Що відомо про Дмитра Корому?

Дмитро Корома народився 13 жовтня 1983 року в селі Новотарутине Бородинської громади. Тут закінчив місцеву школу, після – здобув освіту та створив родину. Разом з коханою дружиною виховував двох донечок, але коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, чоловік добровільно став на захист Батьківщини.

Родина Корома. Фото з соціальних мережей Яни

Третього березня 2022 року Дмитро приєднався до 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Брав участь в операціях з оборони Миколаївщини та Херсонщини та отримав важке поранення.

Після лікування у шпиталях та тривалої реабілітації Дмитро знов одягнув піксель та відправився на Донецький напрямок. З жовтня 2023 року він обороняв країну на посаді головного сержанту взводу протиповітряної оборони у місті Костянтинівка Донецької області.

17 лютого 2024 року при виїзді на бойове завдання поблизу Авдіївки, навколо на той час точилися жорстокі бої, Дмитро загинув. 21 лютого воїна поховали у рідному селі.

Поділитись
Зараз читають