Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Зенченко Геннадій

04 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Зенченко Геннадій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Мирне Ізмаїльського району Зенченка Геннадія, який загинув від рук російських окупантів у липні 2022 року.

Геннадій народився 22 березня 1985 року. В 2000 році закінчив дев’ять класів місцевої школи. Трохи згодом хлопець здобув професію механізатора та працював трактористом в сільськогосподарському підприємстві села Мирне. 

У Геннадія була дружина Наталя, а також дві донечки.

Останні сім років чоловік із сім’єю проживав в Кілії, де працював на міському підприємстві з виготовлення та дизайну меблів.

З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на службу до Збройних Сил України. Служив водієм-механіком БМП.

Геннадій завжди був позитивним, відкликався на проблеми інших. Був душею компанії, любив спорт, цікавився технікою, а також багато допомагав батькам. У вільний час полював на природі. 

30 липня, в результаті артилерійського обстрілу в районі північно-західної околиці Авдіївки Донецькій області Геннадій загинув. 

7 серпня 2022 року воїна провели в останню путь. Поховали Геннадія на Новому цвинтарі в Кілії.

Поділитись
Зараз читають