Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Зараведя Іван

12 Березня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Зараведя Іван

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо мешканця села Крива Балка Білгород-Дністровського району Зараведя Івана Георгійовича, який загинув від рук російських окупантів у січні 2024 року.

Як повідомляє Успенівська сільська рада, Іван народився 4 січня 1974 року. Він походить з сім’ї хліборобів. Був старшою дитиною у родині. Після завершення сільської школи Іван продовжив своє навчання в технікумі холодильної промисловості, де здобув необхідну освіту. Завдяки своїм знанням у сфері техніки, він міг вправно відремонтувати будь-який побутовий прилад.

Іван був великим поціновувачем книг, тож коли був вільний час, він завжди віддавав перевагу читанню. Був дуже добрим, врівноваженим та стриманим чоловіком.

На військову службу Іван пішов за контрактом. Служив стрільцем-зенітником на передовій лінії оборони, мужньо та професійно захищаючи рідну країну від небезпеки. 

18 січня 2024 року в районі населеного пункту Степове Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання військовий загинув. Вдома у нього залишились батьки, сестри, дружина та син.

Поділитись
Зараз читають