Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Єфимов Олександр

19 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Єфимов Олександр

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Ізмаїл Єфимова Олександра, який загинув від рук російських окупантів у жовтні 2022 року. 

Олександр народився 6 серпня 1983 року в Ізмаїлі. Закінчив місцеву школу №2. Після цього продовжив своє навчання в професійно-технічному училищі, отримавши диплом зварювальника. Спочатку Олександр працював в Ізмаїльському порту матросом, потім шкіпером, а останнім часом входив до штату охоронної служби.

З 2014 року він добровольцем пішов в АТО. Знаходячись в Донецькій області боронив рідну країну від окупантів. Отримавши серйозне поранення, військове керівництво “списало” воїна зі служби. Однак, незважаючи на це, боєць ще двічі повертався на Донеччину.

Вже на другий день повномасштабного вторгнення, 25 лютого, чоловік покинув рідну домівку та повернувся до Збройних сил України. Протягом півроку він проходив службу в різних куточках Одеської області. 

10 вересня Олександр приїхав навідати родину, а вже з середини місяця перебував на Херсонщині. Останній раз чоловік виходив на  зв’язок з родиною 30 вересня. 

1 жовтня 2022 року біля села Давидів Брід Херсонської області Олександр загинув. 13 жовтня воїна провели в останню путь та поховали на Алеї слави, розташованій у новому кладовищі в Ізмаїлі.

Поділитись
Зараз читають