Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Влах Василь

11 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Влах Василь

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Вільне Тарутинської громади Влах Василя Васильовича, який загинув від рук російських окупантів у січні 2023 року.

Василь народився 10 січня 1974 року у селі Вільне. Тут він виріс та закінчив школу. Після того, як відслужив в армії, повернувся до цивільного життя. Останніми роками він жив і працював в селі Красне.

З перших днів повномасштабного вторгнення Василь приєднався до лав Територіальної оборони, після чого пішов далі захищати свою країну. Перебував на передовій на східному напрямку фронту. 

Василь був дуже позитивною людиною, такою він залишався і на фронті. Вірив у перемогу та робив усе для неї.  Воїн із задоволенням допомагав людям, ніколи не нудьгував, завжди жартував і сміявся. 

21 січня 2023 року на фронті серце захисника не витримало. Як повідомила Тарутинська селищна рада, 26 січня воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі – Вільне. 

Поділитись
Зараз читають