Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Пам’яті тих, кого вбила Росія: Вейцман Родіон

05 Червня 2023 09:00
Тетяна Терзі
Пам’яті тих, кого вбила Росія: Вейцман Родіон

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих унаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Калчева Василівської громади Вейцмана Родіона Миколайовича, який загинув від рук російських окупантів в червні 2022 року.

Родіон Вейцман народився у 2000 році. У 2017 році з відзнакою закінчив Калчевську школу. Голова Василівської громади Петро Бойчев згадує, що Родіон був добрим, чуйним, чемним та працьовитим хлопцем. На випускному вечорі, окрім червоного диплома, отримав 40 грамот за різні досягнення у навчанні. Після школи здобув вищу освіту в політехнічному університеті, який також закінчив з відзнакою.

Родіон Вейцман після закінчення школи, 2017 рік.

Коли росіяни розпочали повномасштабне вторгнення, Родіон не зміг залишатися в стороні. І вже 1 березня хлопець добровільно вступив до лав Збройних сил України.

Солдат Вейцман гідно ніс службу та був старшим стрільцем 2-го механізованого відділення військової частини А 4053.

30 червня під час виконання бойового завдання з виявлення та знищення противника в місті Лисичанськ Сєвєродонецького району Луганської області, Родіон потрапив під ворожий обстріл й отримав поранення несумісні з життям.

Вейцмана Родіона поховали з військовими почестями 13 липня 2022 року на місцевому кладовищі в його рідному селі Калчева.

Згодом на стіні школи встановили меморіальну дошку в пам’ять про Родіона.

Родіон Вейцман під час служби, 2022 рік.
Поділитись
Зараз читають