Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Цонєв Анатолій

19 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Цонєв Анатолій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Виноградівка Болградської громади Цонєва Анатолія Петровича, який загинув від рук російських окупантів у липні 2023 року.

Анатолій народився 5 жовтня 1972 року у селі Виноградівка. Тут він провів все життя, закінчив місцеву школу. Ще в юному віці зустрів своє кохання та одружився. Згодом в сімʼї народилися двоє синів. Родина вела підприємницьку діяльність, вирощувала в інкубаторі домашню птицю. Про це повідомили у Болградській районній державній адміністрації. 

В березні 2022 року Анатолій добровільно вступив до лав територіальної оборони разом з синами, які й по теперішній час продовжують нести службу.

Свого односельця жителі села Виноградівка пам’ятають  як завжди веселого, чуйного та доброго сусіда, який ніколи не відмовляв у проханні про допомогу. 

Воїн брав участь в боях за Бахмут. З напівоточеного ворогом міста Анатолій вийшов неушкодженим, але важка служба та війна залишили відбиток на здоровʼї чоловіка. 9 липня близько 07:30 ранку під час виконання бойового завдання серце Анатолія зупинилося. У нього залишилися сини та дружина, родичі та багато друзів.

11 липня військовослужбовця провели в останню путь та поховали у рідному селі на міському кладовищі. 

Поділитись
Зараз читають