Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Церковний Олександр

26 Листопада 2023 09:00
Ганна Ковальова
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Церковний Олександр

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Ройлянка Білгород-Дністровського району Церковного Олександра Петровича, який загинув від рук російських окупантів у серпні 2023 року.

Олександр 1985 року народився у Ройлянці, тут ріс та закінчував школу. Змалку він відрізнявся доброю вдачею. Старанно навчався, мав багато друзів, допомагав батькам.

З юних років мав прихильність до плотницької справи, а коли виріс, то засвоїв цю непросту спеціальність та успішно працював, набуваючи досвіду та майстерності. Олександр мав дружину, з якою виховував малу дочку та сина. 

Наприкінці травня 2023 року Олександр добровольцем пішов на війну. Вірний військовій присязі він до останнього подиху захищав українські землі і вже 6 серпня під час наступальних дій біля населеного пункту Урожайне в Донецькій області загинув. Його побратими розповіли, що у тому бою воїн отримав два поранення, вони тягнули його на руках, але він згодом стік кров’ю. Його не встигли врятувати.

Всі пам’ятають Олександра, як спокійного, врівноваженого, розсудливого, і дуже добросердечного – він перший поспішав на допомогу, якщо хтось її потребував. 

16 серпня воїна поховали в рідному селі. 

Поділитись
Зараз читають