Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Царан Денис 

16 Грудня 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Царан Денис 

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця селища Бородіно Болградського району Царан Дениса Яковича, який загинув від рук російських окупантів у травні 2023 року. 

Денис народився 26 травня 1990 року у селищі Бородіно. До повномасштабного вторгнення він жив на Одещині. Працював на будівництві, а також водієм. 

Денис був дуже чуйний, добрий, завжди допомагав усім. Ніколи не відмовляв ні в чому і нікому. Дуже любив рибалити. Завжди був усміхнений, веселий, займався спортом у школі.

Денис був у цивільному шлюбі. На початку повномасштабного вторгнення у пари народився син. Денис тоді працював у Одесі, пізніше отримав повістку, пройшов медичну комісію і в грудні 2022 року пішов на фронт. 

За п’ять місяців служби, відколи Денис пішов воювати, його рідні з ним так і не бачилася. Востаннє чоловік виходив на зв’язок 10 травня. Він намагався телефонував щодня, якщо не був на завданні. Під час останньої розмови попередив, що не телефонуватиме впродовж декількох днів. 

12 травня 2023 року у селищі Білогорівка Луганської області виконуючи бойове завдання Денис загинув. Чоловік отримав смертельне осколкове поранення в шию. На момент загибелі Денису було 32 роки, а через тиждень повинно було виповнитись 33. У нього залишився однорічний син, сестра, брат і мати.

19 травня воїна поховали на міському кладовищі у рідному селі Бородіно. 

Поділитись
Зараз читають