Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Топов Віктор

23 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Топов Віктор

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця селища Сергіївка Білгород-Дністровського району Топова Віктора Івановича, який загинув від рук російських окупантів у грудні 2023 року.

Віктор народився 7 лютого 1989 року в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району, але більшу частину свого життя він прожив у селі Василівка Болградського району, оскільки його батьки звідси родом, і саме тут мешкали його родичі і близькі. Освіту Віктор отримав у Василівському ліцеї. Після завершення 9 класів він вступив до Білгород-Дністровського педагогічного училища на відділення музичного мистецтва. Про це повідомила Білгород-Дністровська РВА.

До повномасштабного вторгнення Віктор працював у відділі охорони однієї з українських мереж супермаркетів, а також займався бджолярством. 

Військовий був чудовою та доброю людиною, ніколи не відмовляв у проханні про допомогу, а також завжди посміхався, щоб не відбувалося у його житті. 

23 вересня 2023 року Віктора призвали до армії, і він перебував на лінії фронту Куп’янського напрямку. 27 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району, військовий потрапив під мінометний обстріл і загинув. У нього залишилась мати, 6-річний син, дружина та сестра. 4 січня 2024 року воїна поховали у селі Василівка.

Поділитись
Зараз читають