Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Стоянов Олександр

22 Травня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Стоянов Олександр

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Білгород-Дністровський Стоянова Олександра Герасимовича, який загинув від рук російських окупантів у січні 2024 року. 

Як повідомляє Меморіал героїв, Олександр народився 27 грудня 1984 року у місті Білгород-Дністровський. Але останнім часом чоловік проживав у Одесі. У 2007 році він закінчив Національний університет «Одеська політехніка» за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі». Під час навчання Олександр зацікавився 3D візуалізацією і трохи згодом це хобі переросло у справу життя, адже з 2011 року він працював візуалізатором в архітектурному відділі будівельної компанії «Будова».

З початком повномасштабного вторгнення Олександр добровільно долучився до лав Збройних Сил України. Служив захисник у 82-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Був командиром мінометного взводу, мав позивний “Арчі”. А в грудні 2023 року воїн був нагороджений відзнакою Міністра оборони України «Хрест Десантно-штурмових військ».

Олександра згадують як дуже доброго, чуйного та відповідального чоловіка, якого всі поважали і цінували. Він завжди допомагав всім, хто до нього звертався.

25 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання в районі села Вербове Запорізької області захисник загинув. Поховали воїна на Алеї Слави Західного кладовища міста Одеса. У Олександра залишилась мама, дружина і син.

Поділитись
Зараз читають