Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Шостак Іван

15 Лютого 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Шостак Іван

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця села Випасне Білгород-Дністровського району Шостак Івана, який загинув від рук російських окупантів у листопаді 2022 року.

Як повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, Іван народився 28 січня 1991 року в селі Випасне. Тут закінчив місцеву школу, після якої пішов навчатися в школу барменів. По її завершенню Іван працював в різних закладах Одеси, Дубаю та Буковелю. Останні роки перед повномасштабним вторгненням навчався IT спеціальності. Чоловік дуже мріяв стати кваліфікованим спеціалістом в IT сфері, а в майбутньому хотів усиновити дитину та побудувати свій власний будинок.

З самого початку повномасштабного вторгнення Іван пішов добровольцем на фронт. Служив у 35 окремій бригаді морської піхоти під позивним “Корсар”. 

27 листопада 2022 року при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Водяне Донецької області, внаслідок отримання поранення несумісного з життям Іван загинув. Вдома у захисника залишилась дружина та маленька донька. 

8 грудня 2022 року воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі Випасне.

Поділитись
Зараз читають