Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Сергій Сергєєв 

09 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Сергій Сергєєв 

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Кілія Ізмаїльського району Сергєєва Сергія Валерійовича, який загинув від рук російських окупантів у червні 2023 року.

Сергій народився 9 грудня 1978 року в місті Кілія. Тут він провів дитинство та юність. Після закінчення 9 класів хлопець вступив до місцевого училища, де отримав спеціальність електромонтера.

Після навчання Сергій відслужив строкову службу в Києві. Тут він залишився жити та працювати. Трохи згодом почав їздити на заробітки за кордон. Отримані під час навчання знання електромонтера стали в пригоді, бо Сергій спеціалізувався на встановленні подіумів у Туреччині та Саудівській Аравії.

В квітні 2023 року Сергій мобілізувався до лав ЗСУ. Спочатку він пройшов навчання, а вже на початку червня відправився в зону бойових дій. Був стрільцем-снайпером механізованого батальйону.

16 червня Сергій загинув в районі населеного пункту Костянтинівка, що на Донеччині. З рідних у нього залишилась лише сестра та її родина. 

Поділитись
Зараз читають