Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Самолюк Петро

27 Січня 2024 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Самолюк Петро

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця селища Тарутине Болградського району Самолюка Петра Леонідовича, який загинув від рук російських окупантів у жовтні 2023 року.

Петро народився 2 вересня 1984 року в селищі Тарутине. Тут він і провів все своє життя. Був добрим, чуйним, завжди допомагав людям у скрутну годину, а також був дуже ввічливим і мав авторитет серед товаришів. Про це повідомила Тарутинська селищна рада. 

Воювати Петро почав ще з 2015 року, тоді він боронив Україну на сході країни, приймаючи участь в антитерористичній операції. Із самого початку повномасштабного вторгнення чоловік не вагаючись знов пішов захищати свою Батьківщину. 

19 жовтня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Нова Кам’янка Бориславського району Херсонської області Петро загинув. У нього залишилися дружина, двоє донечок, мати, сестра та племінники, а також багато друзів. 

24 листопада воїна провели в останню путь та поховали у рідному селі Тарутине, на міському кладовищі. 

8 грудня 2022 року в Тарутине на пам’ятнику захисникам України відкрили меморіальну дошку на честь Петра Самолюка. 

Поділитись
Зараз читають